4 лютого у Навчальному центрі Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України відбулася нарада щодо підведення підсумків за 2015 рік. Підведення підсумків проходило під головуванням начальника Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України полковника служби цивільного захисту Білотіла О.М. в присутності заступників та керівників структурних підрозділів Центру. 

  Під час наради розглядалися основні питання діяльності Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України у минулому році та за її підсумками визначався кращий підрозділ Центру.

Так за результатами оцінювання кращим підрозділом за підсумками 2015 року був визнаний Цикл підготовки фахівців піротехнічних підрозділів, друге та третє міста відповідно посіли Цикл підготовки фахівців пожежно-рятувальних підрозділів та Цикл підготовки фахівців рятувальних підрозділів.

Підбиваючи підсумки діяльності за минулий рік начальник Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України полковник служби цивільного захисту Білотіл О.М. подякував колективу за виконання поставлених завдань перед Центром та визначив пріоритетні напрямки діяльності на 2016 рік.

Також за підсумками роботи у 2015 році кращі працівники Центру отримали грамоти та подяки від Міського голови м. Харкова та Харківської обласної ради.

Довідка

Впродовж 2015 року у Навчальному центрі Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України пройшли:

-  професійно - технічне навчання – 137 осіб;

-  перепідготовку – 565 осіб;

-  підвищення кваліфікації – 12 осіб;

- курси цільового призначення – 321 особа.,

особовим складом групи піротехнічних робіт знешкоджено 4727 боєприпасів,

завдяки раціональному використанню енергоресурсів зменшено споживання енергоносіїв на 23 відсотка.