15 лютого Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день приурочений до річниці виведення радянських військ з Афганістану. Вже 27 років відділяють нас від того лютневого дня, коли були виведені наші війська з Афганістану. Чим далі ми віддаляємося від тієї трагедії, від страшних днів війни, тим більше пишаємося воїнами, нашими героями. Ви взірець і приклад для сьогоднішніх і майбутніх поколінь. Ви мужньо виконали свій обов’язок воїна перед Батьківщиною, виконали клятву вірності, яку проголошували разом зі словами присяги. Історія цієї війни написана кров’ю солдатів та сльозами матерів, обелісками загиблим воїнам, піснями, честі, мужності, слави.

     Ми схиляємо голову перед тими, хто не повернувся з війни, а їм було в середньому по двадцять………….

alt alt

   Пам’ять війни – це пам’ять серця, її несуть крізь роки нові і нові покоління людей. Сьогодні, коли вже на нашій рідній землі ллється кров, подвиг минулих поколінь спонукає молодих воїнів бути гідними високого звання «захисник Вітчизни».

   Сьогодні ми вшановуємо наших співробітників Навчального центру, яким довелося брати участь у бойових діях на теренах інших держав.

   Неодноразово ризикуючи своїм життям, Ви чесно виконували присягу, забезпечували спокій та стабільність у багатьох країнах, чим заслужили визнання і вдячність їхніх народів.

alt alt

   Прийміть найщиріші вітання, сповнені сердечності, тепла і поваги. Глибока Вам вдячність за Ваше мужнє життя! Нехай кожен день дарує Вам приємні звістки, добрі справи, любов рідних, шану близьких, здійснення задумів, а у ваших оселях завжди панують мир, злагода та добро!