24 лютого 2016 року в Навчальному центрі Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України відбулася зустріч з представниками ОБСЄ в Україні.

Делегацію ОБСЄ представляв експерт з гуманітарного розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів Франк Маше, з боку ДСНС України начальник управління організації піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування полковник служби цивільного захисту Бондарь О.В. та начальник Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України полковник служби цивільного захисту Білотіл О.М.

Дана зустріч проходила в рамках реалізації проекту ДСНС України з ОБСЄ «Допомога Уряду України в очищенні території на сході України від вибухонебезпечних залишків війни».

В ході зустрічі представники ОБСЄ ознайомилися з навчально-матеріальною базою циклу підготовки фахівців піротехнічних підрозділів Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України та провели тренінг з розмінування території від вибухонебезпечних предметів.

В рамках даного візиту додатково розглядалося питання надання допомоги ОБСЄ в покращенні учбового процесу за рахунок удосконалення навчально-матеріальної бази.