6 травня до Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України з дружнім візитом завітали актори Харківського Національного Академічного театру опери та балету ім.М.В.Лисенка.

В ході візиту діячам мистецтва була проведена екскурсія, під час якої актори та керівництво ХНАТОБа відвідали музей, цикл підготовки фахівців піротехнічних підрозділів та навчально-тренувальний полігон Навчального центру. Особливий захват у наших гостей відчувався при відпрацюванні викладачами циклу підготовки фахівців рятувальних підрозділів вправ з використанням верхолазного спорядження, де вони не тільки поспостерігали, а й відчули себе справжніми рятувальниками.

Приємно, що наші гості, приготували для колективу, слухачів Навчального центру та курсантів першого курсу НУЦЗ концертну програму.

Всі присутні були в захваті від виступу акторів та проводжали їх палкими аплодисментами, адже сцена Навчального центру ще ніколи не приймала акторів такого високого рангу.

Керівництво Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України висловлює слова вдячності акторам ХНАТОБа, режисеру- постановнику Армену Калояну та директору Олегу Володимировичу Орищенку, які організували та провели цей прекрасний концерт в Навчальному центрі, сподіваємося не останній.