З 22.00 23 липня по 18.00 24 липня 2016 року кінологічні розрахунки Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України спільно з волонтерами-кінологами Харківської області на території Харківського району поблизу селища Черкаські Тишки залучались до проведення пошуково-рятувальних робіт за допомогою спеціально навчених собак. За даними родичів зниклого 79-річного чоловіка, він пішов збирати гриби з товаришем та зник у невідомому напрямку.

Пошуки зниклого були організовані як в нічний час так і протягом наступного дня. Міцевість в лісі мала дуже складний рельєф де були присутні як круті схили так і дуже глибокі рви. За свідченнями місцевого жителя, який зі зниклим збирав гриби (і не лише цього дня) були визначені ділянки пошуку. За допомогою GPS – навігатора та застосування спеціальних нашийників на собаках, волонтер громадської кінологічної організації «ЩИТ» Артем Кузнєцов керував кінологічними розрахунками при обстеженні території. В пошукових роботах брали участь: підполковник служби цивільного захисту Рожаловський С.А. зі службовим собакою породи золотистий ретривер, прапорщик служби цивільного захисту Лухін С.А. зі службовим собакою породи такса гладкошерста, волонтери-кінологи Ірина Фоміна з німецькою вівчаркою, Анна Онопрієнко та Анна Усенко з бельгійськими вівчарками. Не зважаючи на всі складнощі кінологічні розрахунки відпрацювали визначені території, але зниклий не був знайдений.

Зниклий чоловік повернувся додому самостійно наступного дня, деталі його зникнення та знаходження залишились  без коментарів.

Проведені пошукові роботи показали злагодженість дій кінологічних розрахунків ДСНС України та волонтерів-кінологів Харківської області.
Окрема вдячність Ірині Фоміній за надані сучасні засоби, що значно полегшили та покращили якість виконання пошукових робіт.