6 - го серпня 2016 року відбулося урочисте зібрання з нагоди 76-ї річниці створення Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України. doc20128902 437763311З цією знаменною датою привітали особовий склад, ветеранів та гостей свята начальник Навчального центру ОРСЦЗ ДСНС України - Білотіл Олександр Михайлович, який підкреслив що золотим фондом центру завжди були і залишаються ті люди, хто служив та працює в ньому, віддає всі сили і вміння улюбленій справі, ті, для кого Навчальний центр став рідним! Теплі слова привітань з нагоди свята прозвучали від керівництва Нововодолазького району та керівників, які очолювали наш Навчальний заклад в різні часи його існування.

 

alt alt

Великою несподіванкою для особового складу та гостей свята в святковому концерті стало вітання від артистів Харківського Національного академічного театру опери та балету імені М.В.Лисенка

alt alt

В завершення свята настоятелем Архангело-Михайлівського храму с. Рокитне отцем Сергієм (Решетник) був проведений молебень на честь та пам'ять святих благовірних князів Бориса та Гліба.

alt