1 вересня в Навчальному центрі Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України відбулася зустріч з представниками Товариства Червоного Хреста України.
Делегацію Товариства Червоного Хреста України представляв голова Харківської обласної організації Червоного Хреста України Костянтин Башкіров, з боку Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України €“ начальник Центру Олександр Білотіл.

alt  alt

Дана зустріч проходила в рамках співпраці між ДСНС України і Німецьким Червоним Хрестом.
Також, відповідно до цієї співпраці, відбулася церемонія передачі сучасного обладнання для забезпечення виконання аварійно - рятувальних та відновлювальних робіт рятувальниками Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України. Дане обладнання включає в себе сучасну мобільну кухню KARCHER, яка може в найкоротші терміни забезпечити приготування їжі в польових умовах на 250 чоловік.
В ході зустрічі гостям також було представлено матеріально-технічну та навчальну базу Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України та продемонстровано можливості Навчального центру у підготовці кваліфікованих спеціалістів та реагування на надзвичайні ситуації.

alt  alt