3 листопада в Навчальному центрі Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України відбулося урочисте відкриття спортзалу. Церемонію відкриття спортивного залу провів начальник Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України Олександр Білотіл.

altalt
В своєму виступі Олександр Михайлович зазначив, що не зважаючи на складну ситуацію з фінансуванням керівництвом Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України в 2015 році був проведений перший етап ремонту, який розпочався з капітального ремонту покрівлі даху. Другий етап ремонту був продовжений в 2016році та включав ремонт системи опалення та освітлення, фарбування стін та підлоги,облаштування захисними сітками. Також в своєму виступі Олександр Білотіл подякував особовому складу за зроблену роботу та висловив сподівання про те, що ремонт спортзалу стане продовженням відродження Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.
Продовжилися урочистості товариським матчем з волейболу між командами слухачів та викладачів Центру, в якому перемогу здобула команда слухачів з рахунком 2:0.

alt