14 грудня в Навчальному центрі Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України завершився тренінг з питань використання обладнання для пошуку вибухонебезпечних предметів (металодетекторів та багатоканальних систем пошуку фірми Edinger).

alt alt alt
Даний тренінг проводився співробітниками фірми Edinger для піротехніків ДСНС України у рамках реалізації спільного проекту з ОБСЄ ‚ «Допомога Уряду України в очищенні території на сході України від вибухонебезпечних залишків війни».
Основним завданням тренінгу було навчання співробітників ДСНС України правилам роботи з новітніми зразками металодетекторів та багатоканальних систем пошуку, які в рамках проекту з ОБСЄ передаються до піротехнічних підрозділів.

 

По закінченню програми тренінгу співробітники фірми Edinger Hilm r Fuchs та Oliver B rtch, за присутності представників ОБСЄ та начальника управління організації піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України полковника служби цивільного захисту Бондаря О.В. привітали працівників ДСНС України з успішним завершенням курсів та висловили слова вдячності керівництву та викладачам Циклу підготовки піротехнічних підрозділів Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України за організацію тренінгу і підготовку навчально-матеріальної бази. Завершився захід врученням сертифікатів та фотографуванням на згадку.

alt alt alt

alt alt alt