19 січня християни традиційно відзначають релігійне свято Водохреща. З ним пов'язують хрещення в річці Йордані Ісуса Христа. Вважається, що вода у цей день набуває неабияких цілющих властивостей. Коли Ісус Христос досяг 30-річного віку, він прийняв хрещення в річці Йордан від Іоанна Хрестителя. Вийшов на берег, а з небес почувся голос Бога-Батька, який назвав Ісуса своїм Сином. І на нього зійшов Святий Дух в образі голуба. Звідси ще одна назва ƒƒƒ ƒ‚ ‚ €” Богоявлення. Відтоді й до наших часів у пам'ять про хрещення Ісуса Христа 19 січня святкується Водохреща або Богоявлення.
Саме за цією давньою традицією в Навчальному центрі Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України вже в котре відбулося святкування Водохрещі.

alt  alt

На освячення води, яке провів настоятель Архангело-Михайлівського Храму села Рокитне отець Сергій , завітали віряни, жителі с.Ватутіне, працівники та слухачі Навчального центру.

alt  alt

З нагоди святкування свята Водохреща колектив Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України вітає всіх з великим святом Хрещенням Господнім. У це свято Хрещення прийміть наші самі гарячі й щирі побажання!

alt  alt

Хай в вашій оселі радість панує,
Христос Охрестився, мир світу дарує,
Щоб мали ви міцне здоров'ƒ‚€™я,
Щоб сповнилися мудрості й сил,
Щоб кожен день уже сьогодні,
Лиш тільки радість приносив.