7 лютого 2017 року до Навчального центру з робочою поїздкою прибула делегація Академії внутрішньої безпеки Естонії, яку очолили начальник управління організації піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування ДСНС України полковник Бондарь О.В. та тимчасово виконуючий обов'язки начальника кафедри інженерного забезпечення, саперних та піротехнічних робіт Львівського Державного Університету безпеки життєдіяльності підполковник служби цивільного захисту Ковальчук В.М.

В ході роботи делегації керівництво Навчального центру ознайомило естонських експертів щодо основних завдань покладених на Навчальний центр ОРСЦЗ ДСНС України та з його службовою діяльністю. За час перебування делегації в Навчальному ценнтрі естонські експерти оглянули начально-матеріальну базу, навчальні полігони, піротехнічну та спеціальну рятувальну техніку.

IMG 7308 IMG 7314

На циклі підготовки фахівців піротехнічних підрозділів старший викладач циклу майор служби цивільного захисту Шевчук М.М. розповів про організацію підготовки персоналу для піротехнічних підрозділів та провів невелике практичне заняття щодо будови протитанкової касетної міни ПТМ-1Г.

IMG 7344 IMG 7359