15 лютого Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день приурочений до річниці виведення радянських військ з Афганістану. Вже 28 років відділяють нас від того лютневого дня, коли були виведені наші війська з Афганістану. Чим далі ми віддаляємося від тієї трагедії, від страшних днів війни, тим більше пишаємося воїнами, нашими героями. Ви взірець і приклад для сьогоднішніх і майбутніх поколінь. Ви мужньо виконали свій обов'язок воїна перед Батьківщиною, виконали клятву вірності, яку проголошували разом зі словами присяги. Історія цієї війни написана кров'ю солдатів та сльозами матерів, обелісками загиблим воїнам, піснями, честі, мужності, слави.

Afg 1 Afg 5

Сьогодні особовий склад Навчального центру також вшанував учасників бойових дій на території інших держав. Урочисте зібрання розпочалося з підняття Державного Прапору України та виконання Гімну України. З словами вшанування і вдячності до учасників бойових дій та особового складу звернувся начальник Навчального центру О.М.Білотіл та перший заступник начальника Навчального центру І.П.Німкович, який приймав участь в бойових діях в Афганістані у 1987-1988 роках. Після завершення урочистостей керівництво центру та особовий склад поклали квіти до пам'ятника «Воїнам Афганцям».

Afg 3 Afg 2

Пам'ять війни,  це пам'ять серця, її несуть крізь роки нові і нові покоління людей. Сьогодні, коли вже на нашій рідній землі ллється кров, подвиг минулих поколінь спонукає молодих воїнів бути гідними високого звання‚«захисник Вітчизни».