З 07 по 09 квітня 2017 року в місті Павлоград Дніпропетровської області відбувалися традиційні Національні змагання собак-рятувальників «Кубок Чоки» в системі Кінологічної спілки України. Три дні поспіль кінологи з різних міст України (Київ, Харків, Дніпро, Полтава та Павлоград) змагалися за право називатися кращими у пошуку по сліду, пошуку в природному середовищі та пошуку у техногенному завалі. Суддівство змагань здійснили судді міжнародної кваліфікації Детлєф Кюн (FCI, IRO, віцепрезидент “ASB Berlin”, Німеччина) та Анатолій Трубчанінов (FCI, керівник «Спілки самаритян-кінологів України», Україна).

 Кінологічні розрахунки Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України були представлені у розділах «Пошук в техногенному завалі класу Б» - начальник відділення пошуково-рятувальних робіт групи рятувальних робіт лейтенант служби цивільного захисту Лухін Сергій зі службовим собакою таксою «Кріс» та «Пошук в техногенному завалі класу А» - водій-інструктор службового собаківництва відділення пошуково-рятувальних робіт групи рятувальних робіт сержант служби цивільного захисту Щербина Віталій зі службовим собакою лабрадор «KEYSI», де посіли відповідно 3 та 1 місця в особистому заліку.

Кінологи ДСНС України була представлені цього разу також розрахунком ДП «Мобільний рятувальний центр ДСНС України» (м. Київ) у складі командира пошуково-рятувального взводу загону аварійно-рятувальних робіт Радченко Валерія та службового собаки малінуа «Satty», що посіли 2 місце в особистому заліку у розділі «Пошук в техногенному завалі класу Б».