На базі Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України знаходиться автокран марки XCMG, моделі XZJ5480JQY75K, основною роботою якого є підняття вантажу на значну висоту, переміщення великогабаритних вантажів, розвантаження будматеріалів.
Основні елементи кранової установки XCMG QY75K виготовлені з високоміцної сталі, що дозволяє мінімізувати загальну масу транспортного засобу і підвищити його ефективність при переміщенні між різними об'єктами Підрядчика під час оренди автокрана.

image 2   image 0


Головну і допоміжну лебідки автокрана XCMG QY75K сконструйовано таким чином, що передбачена можливість як одночасного їх роботи так і незалежною. Кабіна кранівника має широкий огляд, що дуже зручно для виконання монтажних-демонтажних і вантажно - розвантажувальних робіт при замовленні послуг автокрана 75 тон. Оренда автокрана можлива як в холодну так і жарку пори року завдяки оснащенню кабіни водія і кранівника опалювальною системою і кондиціонерами.

image 1


Головна перевага автокрана в тому, що він має велику вантажопідйомність - 75 т , виліт стріли до 47 метрів, використовується свінг-система, з функцією вільного руху, що дозволяє автоматично вирівнювати навантаження. Навіть при легкому натисканні джойстиків на підлокітник крісла крановика гідравлічна система керування автокраном XCMG QY75K точно передає команду виконавчим органам, які забезпечують якісну і безпечну експлуатацію підйомного механізму.