Із професійним святом Днем рятівника рятувальників, ветеранів, членів їх сімей та гостей привітав начальник Навчального центру полковник служби цивільного захисту Олександр Білотіл та запевнив всіх присутніх, що працівники Навчального центру з честю і гідністю будуть і надалі нести високе звання "Рятівник" примножуючи кращі традиції служби цивільного захисту заради благородної мети служіння українському народові.

IMG 8030 DSCN1082
Також з привітальним словом виступили голова Нововодолазької районної державної адміністрації Королюк Є.О., голова Нововодолазької районної ради Ротач С.О., перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Харківській області полковник служби цивільного захисту Чабань С.Г. та інші.
За сумлінне і високопрофесійне виконання службових обов'язків, значні досягнення в службовій діяльності, вагомий особистий внесок у справу захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, відданість справі служіння Українському народові та з нагоди Дня рятівника кращих працівників було нагороджено грамотами та цінними подарунками.

DSCN1097 DSCN1076
Урочистості продовжилися святковим концертом за участю артистів Харківського Національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка.