З 19 березня 2018 року на базі Навчального центру Оперативно - рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України розпочалися заняття курсів цільового призначення з підготовки до роботи в апаратах захисту органів дихання з пожежними пожежної роти Міністерства Оборони України.

Заняття проводились на циклі підготовки фахівців пожежно - рятувальних підрозділів Навчального центру Оперативно - рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України викладачами циклу. Програма передбачає 30 годинний курс, де 12 годин відведено на теоретичну частину з вивчення технічних характеристик апаратів АСП-2 (2 М) і ПОСТАУЄР-SL, 16 годин практичних занять на свіжому повітрі та у задимленому приміщенні. 2 години відведено на складання заліків.

23 березня 2018 року по закінченню курсів цільового призначення пожежні пожежної роти Міністерства Оборони України виконали вправи з пошуку постраждалого у задимленому приміщенні з імітацією гасіння умовної пожежі у теплодимокамері, що розташована на території Навчального центру оперативно - рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

DSC 7725 DSC 7783 DSC 7866 DSC 8014 DSC 8194