У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності вдруге визначають найкращих студентів і курсантів у сфері безпеки життєдіяльності/

23 квітня до Університету із понад сорока вищих навчальних закладів України прибули 116 студентів та курсантів, щоб взяти участь в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності», яка тривала 4 дні. Вже вдруге учасників олімпіади приймають на базі кафедри промислової безпеки та охорони праці Навчально-наукового інституту цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

У роботі журі та апеляційної комісії прийняв участь викладач циклу цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Навчального центру оперативно-рятувальної служби ДСНС України Куліш Юрій Олексійович.

За високий рівень проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності» Куліша Ю.О. відмічено подякою Львівського державного університеті безпеки життєдіяльності за підписом голови організаційного комітету Коваля М.С.

Усі учасники олімпіади отримали безцінний практичний досвід та незабутні враження від перебування у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.

1  2  4  5  6  3