Вже сьомий рік поспіль Навчальний центр Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України співпрацює з Державною гімназією-інтернатом з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» та надає можливість проведення табірного збору на своїй навчально-матеріальній базі, чим сприяє якісному навчальному процесу кадетів.

На базі центру з кадетами займаються досвідчені офіцери гімназії, професіонали військової справи з багаторічним стажем військової служби. Заняття проходять за кількома напрямками підготовки, до яких входять: тактична підготовка, вогнева підготовка, основи топографії та туризму, підготовка по засобам від масового ураження, статути збройних сил України, стройова підготовка, цивільна оборона, фізична підготовка та інші.

IMG 20180604 142534 IMG 20180604 142533

IMG 20180604 142532 IMG 20180604 142531

Навчально-матеріальна база Навчального центру повністю відповідає проведенню таких зборів. За напрямками підготовки кадети показують високий рівень навченості та дисциплінованості, а також мужньо долають тяжкі перепони, які трапляються на їхньому шляху. В очах цих дітей ми бачимо небайдужість та наполегливість до навчання, частка з них вже планують пов'язати своє життя з рятувальною справою. До цих висновків вони прийшли після відвідування занятть, що проходять на базі Навчального центру зі слухачами, які прибули на навчання з підрозділів ДСНС України.