З 21 по 22 червня на базі Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України відбувся семінар за участю начальників районних підрозділів Головного управління ДСНС України у Харківській області.

На початку заходу начальник Головного управління Олександр Волобуєв звернувся до присутніх з привітальним словом і побажав успіхів та плідної співпраці.

Буфер обмена01

Відповідно до програми семінару були проведені заняття та складені письмові заліки за підсумками службової підготовки. Також прийняті нормативи з фізичної та спеціальної фізичної підготовки, такі як підйом у вікно третього поверху по висувній драбині, в'язання рятувальної мотузки на постраждалого, підтягування на перекладині, біг на 100 та 1000 м. До проведення занять залучалися викладачі циклу підготовки піротехнічних підрозділів.

Буфер обмена02Буфер обмена03

Буфер обмена04Буфер обмена05

Після завершення дводенного семінару, отримавши позитивні емоції від організації заходу та спілкування один з одним, керівники районних управлінь, відділів та секторів ГУ ДСНС України у Харківський області висловили вдячність організаторам заходу, керівництву і співробітникам Навчального центру.