26 серпня з святковим візитом до Дня Незалежності та 95-ти річчя створення Нововодолазького району до Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України прибули керівники області та району, а саме, Бабічев Анатолій Валерійович - заступник голови Харківської обласної державної адміністрації, Мерзлікін Роман Валерійович - голова районної державної адміністрації та Ротач Світлана Олександрівна - голова Нововодолазької районної ради.

Під час перебування у нашому навчальному закладі почесні гості мали змогу побачити та оцінити сучасну техніку, яка використовується для ліквідації різних надзвичайних ситуацій. У рамках виховання підростаючого покоління було презентовано програму "Центр практики безпеки".

Завершальним етапом було привітання особового складу заступником голови ХОДА з Днем незалежності України та 95-ю річницею створення району, а також вручення подарункового сертифікату на отримання надувного пневмокаркасного намету ПНМ-6-6 та генератора потужністю 6,8 кВт.

12

34

56

78