15 листопада, з ознайомчим візитом по технічним питанням з гуманітарного розмінування, до Навчального центру завітали представники Програми досліджень та розвитку гуманітарного розмінування з США. Центр разом із начальником управління організації піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування ДСНС України, співробітником Відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні та представники Програми презентаційно ознайомили про свої можливості та варіанти співпраці.

12

Гостям продемонстрували та розповіли про створення нового зимового комплексу по підготовці саперів для ДСНС України. Ознайомили із сучасними засобами та технікою, які наявні у піротехнічних підрозділах ДСНС.

34

56

Найбільше захоплення візитери отримали від сучасних міні-полігонів, на яких тренуються майбутні фахівці піротехнічної справи, які в змозі провести розмінування будь-яких видів снарядів у будь-якій місцевості, земельному покритті та транспортному сполученні.

789

Особливу заінтересованість наші колеги із США відчули при відвідуванні музею багатолітньої піротехнічної справи на циклі підготовки фахівців піротехнічних підрозділів.

Завершальним етапом візиту було ознайомлення із навчальними класами підготовки піротехніків, демонстрація захисного та пошукового спорядження, а також відеопоказ аерозапису останніх подій при детонації боєприпасів на складах зберігання.

1213