На базі Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України продовжуються заняття курсів цільового призначення з підготовки до роботи в апаратах захисту органів дихання та зору у непридатному для дихання середовищі з пожежними пожежної роти Міністерства Оборони України.
Заняття проводились з 19 листопада 2018 року на циклі підготовки фахівців пожежно-рятувальних підрозділів Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України викладачами циклу. Згідно програми підготовки особового складу органів та підрозділів цивільного захисту до роботи в апаратах захисту органів дихання та зору курси проходять у два етапи: теоретична частина (12 годин) з устрою та характеристик апаратів АСП-2 (2М) і ПОСТАУЄР-SL та (16 годин) відпрацювання практичних навичок роботи на свіжому повітрі та в непридатному для дихання середовищі в апаратах на стисненому повітрі.
Після засвоєння теоретичної частини слухачі Навчального центру, склавши заліки, виконали вправи з пошуку постраждалого у задимленому приміщенні з імітацією гасіння умовної пожежі у теплодимокамері, з чим впоралися на оцінку добре.
Викладачами циклу підготовки фахівців пожежно-рятувальних підрозділів Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України було роз'яснено типові помилки ланок ГДЗС та постових на посту безпеки.

12

34