12 лютого 2019 року керівництвом Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України та циклом підготовки фахівців пожежно-рятувальних підрозділів згідно тематичного плану зі слухачами Навчального центру було організовано виїзд на практичне заняття в Харківський Національний Академічний театр опери та балету ім. Н.В. Лисенко (ХНАТОБ) з пожежної тактики за темою "Гасіння пожеж в культурно-видовищних закладах".

1 2

Під час занять слухачі Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України ознайомились з характеристикою 7 поверхової будівлі об'єкту загальною площею усіх приміщень біля 7 Га, з порядком дотримання правил пожежної безпеки, дій Добровільної Пожежної Команди під час виникнення пожежі, принципом роботи системи оповіщення про пожежу, системою димовидалення та автоматичної системи пожежогасіння. Також показали в дії роботу 18 тонної протипожежної завіси. Під час проведення занять слухачам була проведена разширена екскурсія приміщеннями ХНАТОБ, аналогу якого немає в Україні.

1 2 2

Після проведення занять слухачі Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України висловили велику вдячність персоналу ХНАТОБ за проведену екскурсію та керівництву Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України за організацію та проведення такого роду занять.

1