3-го березня 2019 року в спортивному клубі "Top Training" м.Харків проводився Всеукраїнський турнір з підйому штанги на біцепс, станової тяги та багатоповторного жиму - федерації пауерліфтингу України RAW 100%. На змаганнях зібралися найсильніші ліфтери України, від спортсменів розрядників до заслужених майстрів спорту, чемпіонів та рекордсменів України, Європи та світу. Боротьба на помостах велася за кожний кілограм, інколи і грами вирішували долю чемпіонського титулу.

Від Навчального центру ОРСЦЗ ДСНС України в змаганнях прийняли участь три спортсмена: майстри спорту України з пауерліфтингу Токовий Костянтин та Павлов Сергій. Також вперше дебютував на змаганнях такого великого маштабу юніор Німкович Сергій.

Дисципліна - підйом штанги на біцепс:

- вагова категорія до 67,5 кг. Німкович Сергій зайняв ІІ-ге місце з результатом 45 кг.

- вагова категорія до 90 кг. Токовий Костянтин зайняв І-ше місце з результатом 62,5 кг.

- вагова категорія до 100 кг. Павлов Сергій зайняв І-ше місце з результатом 60 кг.

Спортсмени нагороджені пам'ятними дипломами та медалями.