Викладач циклу цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Навчального центру Куліш Ю.О. прийняв участь у засіданні круглого столу "Стан системи оперативного реагування на надзвичайні ситуації та пожежі", що відбувся 20 березня в Національному університеті цивільного захисту України. У заході брали участь представники керівництва ГУ(У) ДСНС України у Харківській, Дніпропетровській, Полтавській, Сумській областях, представники Академії цивільного захисту Республіки Азербайджан, науково-педагогічні та наукові працівники університету, ад'юнкти, докторанти та слухачі магістратури управління.

1

Учасники круглого столу обговорили питання щодо стану оперативної обстановки та основних показників діяльності підрозділів оперативно-рятувальної служби ДСНС України в умовах існуючих загроз виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж, наукову та нормативну складову системи реагування; сучасних підходів та методів з вирішення питань підвищення ефективності системи реагування на НС та пожежі, у тому числі в рамках реалізації стратегії реформування системи ДСНС України; досвіду роботи територіальних органів управління ДСНС України і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо реалізації стратегії реформування системи ДСНС України з питань створення і функціонування підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони; удосконалення змісту системи підготовки кадрів оперативного спрямування служби цивільного захисту за освітніми ступенями "бакалавр" та "магістр" в рамках спеціальностей "Пожежна безпека" та "Цивільна безпека".

1 1

Мета круглого столу полягала в пошуку шляхів подальшого удосконалення існуючої системи реагування на НС через наукове обґрунтування механізмів реалізації завдань, які стоять перед службою цивільного захисту та зміцненні зв'язків науки з практикою організації діяльності оперативних підрозділів служби цивільного захисту з реагування на НС та гасіння пожеж. Високий рівень професіоналізму експертного складу зазначеного заходу дозволило реалізувати мету круглого столу. Найбільш активним учасникам круглого столу були вручені "Сертифікати учасника" даного заходу.

1 1